Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zdrowa lekcja

owoceOd września 2016r. realizowane są działania związane z promocją zdrowia w klasach IVd, Vd i VIb. Działania są realizowany na godzinach wychowawczych przez wychowawczynie: p. Alinę Bochenek, p. Gabrielę Skowrońską i p. Monikę Bierłę. "Zdrowe lekcje" mają za zadanie wyrobienie w uczniach nawyku zdrowego odżywiania się. Raz w miesiącu klasa wspólnie spożywa "zdrowe" śniadanie. Produkty dostarczane są z Gospodarstwa Ekologicznego w Juchowie. Zaangażowanie uczniów w czasie lekcji jest duże. Widać, że wspólne przygotowywanie posiłków sprawia im ogromną radość.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Zdrowa lekcja .
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65