Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Tydzień Promocji Zdrowia 2018

promocjaOd 21.03.2018r. do 27.03.2018r. w naszej szkole trwać będzie TYDZIEŃ PROMOCJI ZDROWIAMiesiąc temu ogłosiliśmy Rodzinny Konkurs - OWOCE I WARZYWA W 3D. Na konkurs napłynęło 45 prac, które nasi uczniowie wykonali w domu wspólnie z całymi rodzinami. W holu naszej szkoły jest wystawa wszystkich prac które biorą udział w konkursie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w pierwszej połowie kwietnia. W tym czasie odbędą się jeszcze...

22 i 23 marca -  WARSZTATY KULINARNE - ZDROWE DRUGIE ŚNIADANIE.

Jest to impreza cykliczna organizowana przy współpracy z dietetykami i uczniami  z Zespołu Szkół nr 2 im. Warcisława IV w Szczecinku. W warsztatach biorą udział uczniowie z kl. III i IV. Na warsztatach dowiadują się oni co powinni jeść na drugie śniadanie, a czego unikać. Po krótkiej prelekcji przygotowują  samodzielnie kanapki i wspólnie spożywają drugie śniadanie. 

26 i 27.03.2018r przeprowadzimy konkurs wiedzy o zdrowiu dla kl. IV- VI. 26.03.2018 w konkursie rywalizować będą kl. V i VI , a 27.03.2018r klasy IV. 

IMG 9094

{gallery}owoce3d{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Tydzień Promocji Zdrowia 2018.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65