Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczka do Biskupina 3b

DSCF099015maja 2016 r. nasza klasa IIIb wraz z wych. Alicją Jaroszyńską pojechała na wycieczkę do Biskupina.Wycieczkę rozpoczęliśmy od przejażdżki kolejką wąskotorową na trasie Żnin-Biskupin. Mieliśmy możliwość podziwiania z okien pięknych pałuckich widoków. W Biskupinie największe wrażenie na nas zrobiła rekonstrukcja grodu, starej osady słowiańskiej - wału, bramy, falochronu, domów i ulic. Mogliśmy tam wejść i poczuć, jak żyli mieszkańcy tego miejsca 2700 lat temu. Wielką frajdę sprawiła nam samodzielna  rekonstrukcja dawnych chat z drewnianych klocków.

DSCF0983

Po zwiedzeniu Biskupina i pysznym obiedzie, pojechaliśmy do Parku Dinozaurów w Rogowie. Wielkie wrażenie na nas zrobiły te kilkumetrowe olbrzymy. Więcej zdjęć w Galerii...

DSCF1075

Potem szaleliśmy  na wielkim placu zabaw. Oczywiście zakupiliśmy mnóstwo wspaniałych pamiątek, które będą przypominały nam wspaniałe chwile. Trochę zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do domu.  

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Wycieczka do Biskupina 3b.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65