Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Wycieczka rowerowa - 4d

IMG 20170622 164922Dnia 23 czerwca 2017r. uczniowie klasy IV d wraz z wychowawczynią Aliną Bochenek  i rodzicami udali się na wycieczkę rowerową wokół jeziora Trzesiecko. Wycieczka miała na celu podsumowanie całego roku jak również integrację dzieci i rodziców. Piękna pogoda, uśmiechy na twarzach sprawiły, że wyjazd był bardzo udany. W przyszłym roku szkolnym, również planujemy taką wycieczkę.   

 

IMG 20170622 164922

{gallery}rowery4d{/gallery}

 

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Wycieczka rowerowa - 4d.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65