Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Wycieczka 2c do Juchowa

DSC0047729 maja 2017 my, uczniowie klasy 2c, z wychowawczynią Panią Barbarą Dobiańską oraz z Rodzicami, pojechaliśmy na wycieczkę do gospodarstwa ekologicznego Fundacji im. S. Karłowskiego w Juchowie. Na początku pojechaliśmy do Kądzielni. Tam czekała na nas Pani Danuta Sałagan, która zaprowadziła nas do ogrodu ekologicznego. Rozmowa o tym, jak smakują warzywa prosto z pola połączona była z degustacją. Następnie pojechaliśmy do Juchowa, aby własnoręcznie wypiekać smakowite "Dżdżowniczki", a także rozpoznawać zboża uprawiane w gospodarstwie Juchowo.

 DSC00482

Później poznawaliśmy niezwykły świat na łące. Rozpoznawaliśmy i szukaliśmy roślin łąkowych oraz szukaliśmy naturalnych sprzymierzeńców gospodarza. Okazało się, że to co smakuje krowom wcale nie smakuje nam, ale musimy przyznać, że mleko krowie z Juchowa uwielbiamy wszyscy!

DSC00498

Następnie udaliśmy się w odwiedziny do cieląt i krów, a potem z ogromnym apetytem zjedliśmy drugie śniadanie - chałka z mlekiem PYCHA!!

DSC00533

Do domu wróciliśmy pełni wrażeń. Obiecaliśmy wrócić w przyszłym roku!

{gallery}juchowo2c2017{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Wycieczka 2c do Juchowa.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65