Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Wycieczka do PWiK

IMG 20170518 095824Dnia 18.05.2017r. klasa 2f z wychowawczynią p. Krystyną Guzdaj i z p. Anetą Świąc -przewodniczącą klasy wybrała się na wycieczkę do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinku. Oprowadzał nas p. Andrzej Pacisz, kierownik d/s uzdatniania wody. Widzieliśmy takie urządzenia jak: studnię głębionową - 120m, agregat prądotwórczy, pompy, komory napowietrzające, szafy sterująco - zasilające, chlorownię, zbiorniki wód i wiele innych.

  

Próbowaliśmy też oczyszczoną wodę, która bardzo nam smakowała. Na zakończenie wycieczki czekałą nas słodka niespodzianka. To była bardzo pouczająca wycieczka.

IMG 20170518 101620

{gallery}wodociagi17{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Wycieczka do PWiK.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65