Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

3c w fabryce bombek

Schowek01W dniu 28 listopada 2016r. razem z klasą 3c wybraliśmy się na wycieczkę do Fabryki Bombek koło Polanowa. Nasza podróż zaczęła się w bardzo śnieżny, mroźny zimowy poranek. Podczas jazdy oglądaliśmy bajkę „Hotel Transylwania II”. Na miejscu dowiedzieliśmy się o historii ozdób choinkowych. Przyglądaliśmy się jak powstają bombki. Sami malowaliśmy swoją bombkę, którą przywieźliśmy na pamiątkę do domu. Zrobiliśmy też wielkie zakupy w firmowym sklepiku pełnym pięknych, kolorowych ozdób choinkowych.

 Schowek01

 Schowek02

To była bardzo fajna wycieczka. Postaraliśmy się i nawet dostaliśmy pochwałę od Pani – Danuty Kozłowskiej do zeszytów korespondencji za dobre zachowanie podczas wyjazdu.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 3c w fabryce bombek.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65