Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Wycieczka do Juchowa

PA190027W ramach realizacji innowacji „Żyj zdrowo – czuj się bombowo”, klasa II b wraz z wych. Agnieszką Paszkiel i p. Kamińską wybrała się na wycieczkę do Gospodarstwa Ekologicznego im. S. Karłowskiego w Juchowie. Dzień obfitował w mnóstwo atrakcji oraz zdobywanie wiedzy.

 

 PA190022

Było to:

- rozpoznawanie rodzajów zbóż,

- poznanie pracy piekarza,

- pieczenie własnoręcznie według poznanego przepisu swojej chałki,

- zapoznanie się z pracą gospodarza w gospodarstwie ekologicznym,

- karmienie małych krów,

- jedzenie zdrowego śniadanka ze świeżutkim mlekiem,

- czas na zabawę.

PA190058

Tak więc było mądrze, smacznie, zdrowo i wesoło!

Kilka godzin spędzonych w gospodarstwie wszystkie dzieci z pewnością będą długo pamiętały a wiedza, którą wyniosły przyda się w szkole, w domu i na co dzień.

{gallery}juchowo{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Wycieczka do Juchowa.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65