Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Klasa IIc w gospodarstwie ekologicznym w Juchowie

Image0009Program wycieczki obejmował: robienie ciasta i pieczenie bułeczek. Następnie dzieci w odpowiednich strojach jako mali gospodarze mogli nakarmić i posprzątać w oborach dla krówek. Po pracy smakowaliśmy zrobione wcześniej bułeczki i piliśmy mleczko prosto od krowy, które bardzo nam smakowało. Na zakończenie odbyły się swobodne zabawy na łące.

 

 Image0007

Podczas wycieczki towarzyszyła nam siostra Alberta i pani Balkowska.

Za co serdecznie dziękuje w imieniu swoim i dzieci.

Wychowawca: Monika Granica

{gallery}juchowo2c{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Klasa IIc w gospodarstwie ekologicznym w Juchowie.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65