Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Wycieczka do Gdańska - Gdyni klasy II A i II C

20160518 112705Program wycieczki obejmował zwiedzanie ZOO w Gdańsku, następnie pojechaliśmy do Gdyni gdzie w Centrum Nauki Experyment bawiliśmy się niesamowicie, przy czym wykonywaliśmy bardzo ciekawe doświadczenia. Po chwili przerwy udaliśmy się na zakupy gdzie dzieci mogły kupić wymarzone pamiątki. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie Oceanarium.

 

20160518 141613

Wychowawcom klas Pani Danusi Kozłowskiej i Pani Monice Granica towarzyszyła i pomagała siostra Alberta i Pani Taszer za co ogromnie dziękujemy.

{gallery}gdansk{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Wycieczka do Gdańska - Gdyni klasy II A i II C.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65