Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Wycieczka po ziemi szczecineckiej

IMG 343123 kwietnia 2016r. grupa uczniów SP7, w ramach projektu "Ziemia Szczecinecka, której nie znamy", wzięła udział w wycieczce krajoznawczej. W czasie wcześniejszych wykładów i prezentacji dzieci zapoznały się z pałacami i kościołami w naszej okolicy, dowiedziały się o historii i cechach charakterystycznych architektury.

 IMG 3436

W czasie wyjazdu mogliśmy obejrzeć neogotyckie budowle w Juchowie (kościół i ruuiny pałacu), barokowy kościół  w Kiełpinie (jeden z najstarszych w naszej okolicy), kościóły szachulcowe z Radacza, Starego Chwalimia i Ostrowąsów.

IMG 3483

Po za kościołami oglądaliśmy też okoliczne pałace, niestety w dużej części zrujnowane. Chlubnym wyjątkiem jest tylko Lubogoradza, gdzie pałac wyremontowano i zamieniono na ośrodek hotelowy.

{gallery}lewickiwycieczka{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Wycieczka po ziemi szczecineckiej.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65