Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

3a w Zielonej szkole

P1200451Zielona szkoła - to forma edukacji, która jest źródłem twórczej pracy nauczyciela i ucznia. Uczenie się przez przeżywanie przynosi większe efekty, niż nauka w szkolnej ławce, dlatego w tym roku szkolnym 2014/15 dzięki pomocy rodziców i sponsora zorganizowaliśmy trzydniowy pobyt w ośrodku położonym w samym sercu Borów Tucholskich nad przepięknym jeziorem Charzykowskim w niewielkiej miejscowości Funka...

 

P1200320

22 czerwca 2015 wyruszyliśmy w podróż. Nasza grupa składała się z 29 uczniów, wychowawcy Jolanty Chalusiak i opiekuna Krzysztofa Janczurewicza.  

P1200325 W ośrodku czekały na nas ładne pokoje, a przede wszystkim smakowite posiłki, zawsze życzliwy personel oraz kadra.                                                                             P1200358

Program zielonej szkoły był bardzo napięty i wypełniony atrakcyjnymi zajęciami i zabawami. Nikt nie mógł narzekać na szkołę. Nie zabrakło takich atrakcji jak dyskoteka, warsztaty ceramiczne, zajęcia kulinarne, czy zajęcia sportowe.

P1200389

Pobyt dostarczył uczniom nowych wrażeń, doświadczeń i pozytywnych przeżyć. Każdy miał szansę pokazania się z jak najlepszej strony, gdyż zadania, które przed nimi stawialiśmy były dostosowane do ich możliwości. Dzieci, które wyjechały na zieloną szkołę, uczyły się samodzielności, samokontroli i pracy w grupie.

P1200452

Czas minął bardzo szybko i ciężko było nam wyjeżdżać i wracać do Szczecinka. Do domu wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni z mnóstwem miłych wspomnień.

P1200495

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 3a w Zielonej szkole.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65