Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

II a w Juchowie

mini23 października 2013 klasa IIa wraz z wychowawcą Jolantą Chalusiak i rodzicami zorganizowali wspólny wyjazd na imprezę integracyjną do gospodarstwa ekologicznego w Juchowie. Na miejscu pani Danusia zaprowadziła nas do obór, gdzie mogliśmy karmić krowy. Potem poszliśmy na spacer po lesie i zbieraliśmy grzyby, liście oraz patyki potrzebne do wypiekania zakręconych rogali na ognisku. Nie obyło się też bez degustacji świeżo wydojonego mleka, które zarówno dzieci jak ich rodzice popijali z ochotą.

P1180470

Ładna pogoda sprzyjała ruchowi na świeżym powietrzu. Chłopcy grali w piłkę, dziewczęta huśtały się i bawiły na równoważni. Rodzice mieli czas na lepsze poznanie się i wspólną rozmowę przy ognisku. Więcej zdjęć w Galerii 2013/2014

P1180519

Wycieczka wszystkim sprawiła wielką frajdę, aż żal było wracać.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 II a w Juchowie.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65