Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Małe ojczyzny" - międzynarodowa konferencja

W dniach 13/14 września 2013r. grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w Międzynarodowej Konferencji "Małych Ojczyzn", odbywającej się na terenie Szczecinka...

 

IMG 1545

Obserwowaliśmy panel młodzieżowy " Unia Europejska - przyszłość czy recesja", w trakcie którego swoje wykłady i prezentacje przedstawili Adam Wyszomirski i Wiesław Suchowiejko.

IMG 1549

IMG 1551

 

 Dowiedzieliśmy się jak realizowany był program "Civitas Renaissance" oraz co nasze miasto osiągnęło dzięki członkostwu Polski w Unii Eruopejskiej.

IMG 1556

IMG 1557

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 "Małe ojczyzny" - międzynarodowa konferencja .
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65