Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

1c na Powiatowej Komendzie Policji w Szczecinku

9 października 2013r. uczniowie kl.1c wraz z wychowawczynią Renatą Wyroślak odwiedzili Powiatową Komendę Policji w Szczecinku w celu utrwalenia znajomości zasad bezpieczeństwa. Zostaliśmy ciepło przyjęci przez rzecznika prasowego panią Annę Matys, która oprowadziła nas po komendzie. Obejrzeliśmy film edukacyjny pt. ,,Bezpieczni na drodze’’....

 

Bardzo dobrze poradziliśmy sobie z odpowiedziami na pytania w teście sprawdzającym. Mieliśmy też możliwość obejrzenia siłowni, gdzie o swoją kondycję fizyczną dbają stróże prawa. Z podziwem patrzyliśmy również na umiejętności policyjnych psów tropicieli.

Nie tylko oglądaliśmy z bliska radiowóz, ale każdy z nas mógł usiąść za kierownicą i przez chwilę poczuć się ,,ważny’’. Na zakończenie wizyty wszyscy otrzymaliśmy książeczki o bezpieczeństwie oraz odblaskowe opaski.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 1c na Powiatowej Komendzie Policji w Szczecinku .
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65