Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Wycieczka 3a do Gdańska i Gdyni

IMG 08854 czerwca 2019r.  klasa 3a wraz z wych. Alicją Jaroszyńską wybrała się na wycieczkę do Gdańska i Gdyni.Pogoda nam dopisała. Program był napięty i bardzo ciekawy. Naszą wyprawę zaczęliśmy od spaceru w ZOO, potem wspaniały pobyt w Centrum Nauki Eksperyment, pyszny obiad na Bulwarze i niezwykłe okazy w Oceanarium.

Oczywiście nie obyło się bez zakupu pamiątek, które będą nam przypominały ten super wyjazd.   

 

IMG 0920

{gallery}3a2019{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Wycieczka 3a do Gdańska i Gdyni.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65