Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Klasa 2a i 3e w Toruniu

P124031112 czerwca 2018r. Toruń przywitał klasy IIa i IIIe słońcem. Wraz z wychowawczyniami p.Alą Jaroszyńską i Renią Balcer- Klain wyruszyliśmy na zwiedzanie zabytków miasta. Spacerując po Starówce, widzieliśmy Krzywą Wieżę, Pomnik oraz Muzeum Mikołaja Kopernika. Dla ochłody, zjedliśmy wielkie lody. Wiele emocji dostarczyła nam wizyta w Planetarium, gdzie udaliśmy się w podróż po Układzie Słonecznym.

P1240276

Następnie pomaszerowaliśmy do Muzeum Piernika, gdzie robiliśmy własne wypieki.

P1240313

 Po wizycie w muzeum, spędziliśmy trochę czasu na kupowaniu  pamiątek. Chłopcy zaopatrzyli sie w łuki i kusze, a dziewczynki w drobne upominki.

P1240243

Przez dwie godziny mieliśmy możliwość poszerzania swojej wiedzy poprzez zabawę w Młynie Wiedzy. Lekko zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, odpoczęliśmy przy pysznym obiedzie, a następnie wyruszyliśmy do domu.

{gallery}torun2a{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Klasa 2a i 3e w Toruniu.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65