Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczka do Parku Dinozaurów w Łebie

Słoneczny dzień, lekki wiaterek i uśmiech na twarzach towarzyszył uczniom klasy 1b i 2b podczas wycieczki do Parku Dinozaurów w Łebie. Maszerując pięknymi szlakami podziwialiśmy różne dinozaury. Widzieliśmy i skorzystaliśmy z napędzanych pedałami pojazdów Flinstonów. Gościliśmy w pradawnej chacie i grocie zamieszkiwanej przez Neandertalczyków. Zwiedziliśmy Mini Zoo z kozami, osłami..., Wioskę indiańską, labirynt luster oraz Zamek strachów i Bajlandię. Miłym akcentem wycieczki były zajęcia rekreacyjne na placu zabaw, wyposażonego w różnorodne zjeżdżalnie, tory przeszkód, wspinaczki i wiele innych atrakcji. Bardzo zmęczeni, ale pełni wrażeń  i fantastycznych wspomnień wróciliśmy do domu. 

 

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Wycieczka do Parku Dinozaurów w Łebie.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65