Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Laboratoria Przyszłości

Opublikowano

pobrane

Dyrektor SP7 w Szczecinku informuje, że w związku z brakiem ofert zgłoszonych do programu MEIN  "Laboratorium przyszłości" postępowanie zostało anulowane. Zostaną złożone nowe zapytania ofertowe na internetowej stronie szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku publikuje zapytania ofertowe dotyczące złożenia oferty na dostarczenie sprzetu w ramach programu "LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI". Oferty można składać w formie pisemnej w terminie do dnia 20.12.2021 do godz. 8.00 w sekretariacie szkoły. Zapytania można wysyłać na pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin otwarcia ofert 20.12.2021r. według informacji w zapytaniach ofertowych.

Dokumenty przetargowe:

Ogłoszenie

Zapytanie nr 1 - AGD + BHP

Zapytanie nr 2 - Robotyka

Zapytanie nr 3 - audio - video

Zapytanie nr 4 - drukarka 3D

Zapytanie nr 5 - narzędzia i akcesoria

Załączniki do oferty

 

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Laboratoria Przyszłości.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65