Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powiatowy Konkurs BRD

W dniu 7.05.2016r. w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego". Naszą szkołę reprezentowali: Kamila Niedźwiedź, Dominika Jasek, Gabriel Olszewski, Patryk Kwiatkowski. Zajęliśmy II miejsce, i w dniu 13 maja 2016r. w Koszalinie, będziemy brać udziała w konkursie wojewódzkim. Mamy nadzieję, że zajmiemy wysoką lokatę!

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Powiatowy Konkurs BRD.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65