Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nagroda Burmistrza Miasta dla Zuzanny Nowak

DSC 0018

10 grudnia 2015r. odbyło się uroczyste nadanie stypendium Burmistrza Miasta Szczecinka. Z przyjemnością informujemy, iż absolwentka naszej Szkoły – Zuzanna Nowak, otrzymała z rąk Pana Burmistrza stypendium dla uczniów szkół podstawowych za szczególne osiągnięcia naukowe. W swoim bogatym dorobku Zuzia może pochwalić się wieloma sukcesami, które zaczęła gromadzić będąc już w klasie piątej. Są to między innymi:

 -      tytuł laureatki w wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1945. Polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej”.

-       W tym samym czasie Zuzanna zajęła 15. miejsce i została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Polskiego „Olimpus”.

-     Zuzia brała również udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Angielskiego „Olimpus”, w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego „Pingwin 2014”, w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Polskiego „Pionier 2013”, w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej i w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”.

-         W klasie szóstej Zuzia ponownie sięgnęła po tytuł laureatki w wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”.

-         Uczennica zdobyła również tytuł finalistki Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego, którego organizatorem jest Zachodniopomorski Kurator Oświaty.

-     Wśród licznych uzdolnień, należy wymienić także uzdolnienia poetyckie – przed dwoma laty Zuzanna była laureatką Wojewódzkiego Konkursu Literackiego, a w ubiegłym roku otrzymała Nagrodę Specjalną Dyrektora Szkoły Macieja Kaźmierskiego w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Niektórzy lubią poezję”.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Naszej Zuzi!

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Nagroda Burmistrza Miasta dla Zuzanny Nowak.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65