Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

OLIMPUS 2013

olimpusmW dniu 14 listopada 2013r. w naszej szkole została przeprowadzona Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna. Celem olimpiady była popularyzacja i poszerzenie wiedzy na temat wierzeń religijnych starożytnej Gracji i Rzymu. Znamy już wyniki: IV miejsce i tytuł laureata otrzymała Agata Rybak, IX miejsce i tytuł laureata otrzymał Aleksander Rogowski...

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej uczestniczyło 4070 uczniów szkół podstawowych i 2899 uczniów szkół gimnazjalnych z całej Polski.

Warto dodać, że Agatka jest uczennicą klasy IVc, a Aleksander Rogowski - klasy Vc. Aby zdobyć tytuł laureata, musieli pokonać starsze koleżanki i kolegów.  

Nasze gratulacje!!!

 

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 OLIMPUS 2013.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65