Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jesienny ludzik - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

Dzieci ze świetlicy szkolnej działającej w naszej szkole wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienny ludzik" organizowanym przez STO w Szczecinku. 15 listopada  2013r. odbyło się uropczyste podsumowanie konkursu. I miejsce zajęła uczennica klasy III naszej szkoły - Martyna Śledź. Praca została wykonana pod kierunkiem p. Anny Latkowskiej. Na stronie GAWEX można zagłosować na prace naszych uczniów...

Wszyscy uczniowie za wykonane prace otrzymali dyplomy...

"0"

Zuzia Kupijaj

"I"

Adrian Głazowski, Maciek Wiejak, Łukasz Mazur, Seweryn Kurek, Miłosz Olszewski, Kasia Markowska, Julka Kowalczyk, Oliwia Zalot, Iga Włodarczyk, Ola Latkowska, Klaudia Śledź, Wiktoria Krenc.

P1180616

"II"

Agata Jakubaszko, Daria Stefaniak, Natalia Łozińska, Amelia Rogowska, Marysia Tomaka-Wacławska, Oliwer Szewczyk, Kacper Szewczyk, Klaudia Kupijaj, Ola Małachowska, Iga Szulęcka, Julka Kozicka, Kaja Wiśniewska

P1180617

"III"

Nikola Zglińska, Paulina Mazur

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Jesienny ludzik - Międzyszkolny Konkurs Plastyczny .
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65