Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Laureaci nagrodzeni w Koszalinie

DSC 000218.06.2018r. w Koszalinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dypolomów uczniom, którzy  zostali laureatami w Przedmiotowych Konkursach Przedmiotowych i Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Losy żołnierza polskiego i dzieje oręża polskiego...". W uroczystościach wzięli udział także nasi uczniowie. Urszula Biegiedza - laureatka z języka polskiego, Jakub Rot - laureat z języka angielskiego i Wojciech Karpiński - laureat w konkursie historycznym. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

DSC 0003

DSC 0005

DSC 0014

DSC 0010

{gallery}laureaci2018{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Laureaci nagrodzeni w Koszalinie.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65