Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Wokół Symboli Narodowych” z Baśką Murmańską w tle

zdj1W listopadzie odbyła się szkolna edycja Wojewódzkiego Konkursu „Wokół Symboli Narodowych” z Baśką Murmańską w tle współorganizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej w Szczecinie. W konkursie wzięli udział chętni uczniowie klas: 3a, 3c oraz 3e. Cały miesiąc przygotowywali się, aby sprawdzić swoją wiedzę o Polsce i kultywować tradycje niepodległościowe.

W zeszłym tygodniu otrzymaliśmy radosne wieści z samego Szczecina o wysokich wynikach naszych uczestników:

Czytaj więcej...

XIX Powiatowy Konkurs Matematyczny

P12500955 czerwca 2019r. w SP 1 w Szczecinku odbył się XIX Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas trzecich szkoły podstawowej. Najlepszym matematykiem został uczeń naszej szkoły - Jakub Kwiatkowski, który zajął I miejsce, a drugi reprezentant naszej szkoly - Staś Filipek zdobył IV miejsce. Do konkursu uczniów przygotowała p.Alicja Jaroszyńska - wychowawczyni klasy 3a.

Gorąco gratulujemy wspaniałym matematykom i życzymy dalszych sukcesów.  

 

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

kangrmatematyczny2016W tym roku konkurs odbył się 15 marca. Od lat cieszy się wśród uczniów naszej szkoły dużą popularnością. Rozgrywany jest w sześciu kategoriach, ma charakter jednorazowego testu. Zadania oraz termin są ustalane przez władze stowarzyszenia Kangourou Sans Frontie`res. Uczniowie na całym świecie zmierzyli się z królową nauk. Kangur przeprowadzany jest w 51 krajach świata. Długo oczekiwane tegoroczne wyniki nareszcie zostały ogłoszone.

Czytaj więcej...

Szczecin i województwo zachodniopomorskie oczami dziecka

20180508 112224Dnia 8.05.2018r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Szczecinie odbył się uroczysty finał Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Szczecin i województwo zachodniopomorskie oczami dziecka”. Wzięły w nim udział nasze przedszkolaki i osiągnęły ogromny sukces.

Czytaj więcej...

Apel podsumowujący klas I-III

P123060812.01.2018r. odbył się apel podsumowujący I półrocze nauki w roku szkolnym 2017/2018 dla klas I-III. Uczniowie biorący udział w konkursch szkolnych i międzyszkolnych otrzymali nagrody i wyróznienia. Odbyła się też pogadanka Strażnika Miejskiego nt. Bezpieczeństwa podczas ferii... 

Czytaj więcej...

Moje ulubione leśne zwierzątko - międzyszkolny konkurs plastyczny

1Dnia 24.11.2017r. uczniowie uczęszczający do świetlicy, pod opieką p.Anny Ostromeckiej, udali się do Zespołu Szkół Społecznych STO na rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego pt:."Moje ulubione leśne zwierzątko". Tematem prac były uwielbiane przez wszystkie dzieci zwierzątka leśne. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, nadesłano ponad 130 prac. Dlatego też organizatorzy postanowili, że nie będzie wyłaniało głównych zwycięzców, a wyróżni 17 najciekawszych, oryginalnych prac. Z naszej szkoły wyróżnienie takie otrzymały dwie prace: Jaśminy Kamyszek z 1d oraz Natalii Głuszak z 2a.

Czytaj więcej...

Sukces na Powiatowym Konkursie Matematycznym "Mały Matematyk"

image110 czerwca 2017r. w SP 1 odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny „Mały Matematyk” dla klas III. Nasza szkołę reprezentowali: Amelia Adamska, Grzegorz Ostromecki i Kajetan Garsztka. Wszyscy cały rok szkolny przygotowywali się do tego konkursu na kole matematycznym prowadzonym przez Agnieszkę Paszkiel. Najlepszy wynik uzyskał Grześ Ostromecki z kl. III f zajmując II miejsce .

 

Czytaj więcej...

Sukces na Powiatowym Konkursie Ortograficznym

3We wtorek 13 czerwca 2017r. w Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się kolejna edycja Powiatowego Konkursu Ortograficznego. Na podium stanęło aż dwoje naszych uczniów: 1 miejsce - Grzegorz Ostromecki z kl. IIIf i 2 miejsce - Kamil Skoczylas z klasy IIIa. Uczniowie przygotowywali się przez cały rok szkolny na Kółku Ortograficznym prowadzonym przez p. Malwinę Rosę - Pawlik. 

Gratulujemy!!!

 

Czytaj więcej...

Dziesięciolatek - Omnibusem 2017

20170606 105753Dnia 07.06.2016r. odbył się w SP4 w Szczecinku Powiatowy Konkurs Wiedzowy „Dziesięciolatek- Omnibusem”. Drużyna naszej szkoły w składzie: Magdalena Rydzewska kl. 3a, Maja Romanów kl.3b, Wiktor Ścirka kl.3f zajęła następujące miejsca: drużynowo I miejsce!

 

Czytaj więcej...

Dziesięciolatek - Omnibusem

20160607 135929Dnia 07.06.2016r. odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzowy „Dziesięciolatek- Omnibusem”. Drużyna naszej szkoły w składzie: Natalia Farynik, Michał Goździk, Wiktor Bęben zajęła następujące miejsca: Drużynowo I miejsce!

Czytaj więcej...

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Nasze sukcesy.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65