Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Koncert w szkole muzycznej

IMG 45556 maja 2014r. dzieci z klas 0 –III zostały zaproszone na koncert do szkoły muzycznej. Z przyjemnością wysłuchaliśmy pięknych utworów w wykonaniu uczniów tej szkoły. Niekiedy młodym wykonawcom akompaniował ich nauczyciel. Była to dla nas nie tylko ciekawa lekcja o instrumentach, ale również duchowe przeżycie.

 

Szczególny powód do radości miały dzieci z kl. Ic, ponieważ wśród występujących była koleżanka z klasy Zuzia Orłowska oraz kolega Julek Mantyk.

IMG 4554

IMG 4556

Z dumą słuchaliśmy wykonanego przez nich repertuaru, szczególnie, że byli to najmłodsi wykonawcy. Nagrodziliśmy artystów gromkimi brawami.

IMG 4555

IMG 4557

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Koncert w szkole muzycznej.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65