Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strażacy w "Siódemce"

strazak11Dnia 29.04.2014r. w naszej szkole odbyły się lekcje dla uczniów z klas IV-VI z udziałem funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej.

 

 

IMG 4401

Podczas lekcji dzieci miały okazję wysłuchać informacji na temat wypalania traw, zachowania się podczas pożaru, przestrzegania bezpieczeństwa przeciw pożarowego. Więcej zdjęć w Galerii 2013/2014...

IMG 4409

Uczniowie uczyli się wzywać straż pożarną, mogli porozmawiać z dyżurnym dyspozytorem. Oglądali wyposażenie wozów strażackich i ich zastosowanie. Mogli przymierzyć ubiór i hełm strażacki.

IMG 4424

Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w tych zajęciach i zadawali mnóstwo pytań. Uznali, że takie lekcje mogłyby odbywać się częściej.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Strażacy w "Siódemce".
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65