Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Święci wśród nas...

papiezŚWIĘCI WŚRÓD NAS - to temat wystawy przygotowanej na szkolnym korytarzu z okazji kanonizacji papieży: Jana Pawła II i Jana XXIII.
27 kwietnia 2014r. pozostanie w naszych sercach i pamięci jako wielki POLSKI dzień. Cieszy fakt, że to nasz papież – Polak został wyniesiony na ołtarze. Karol Wojtyła, o którym nasi uczniowie słuchają z wielkim zainteresowaniem, piszą do niego listy i podziękowania – żywa OBECNOŚĆ...

 

IMG 4389

Jan Paweł WIELKI, do końca „pozostał człowiekiem”, a dziś wstawia się za nami w domu Ojca w Niebie. Wciąż jest blisko „na odległość serca”. Poproszony, nie odmówi pomocy….

IMG 4379

Święty Janie Pawle II - módl się za nami….

IMG 4380

Wystawa powstała dzięki życzliwej pomocy pań: Lucyny Nowackiej i Anny Latkowskiej, które otwartym sercem wsparły szkolne katechetki: panią Agnieszkę Białkowską i s. Albertę. Bóg zapłać!

IMG 4360

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Święci wśród nas....
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65