Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bo kultura to nie bzdura

Pod koniec października tego roku, na lekcjach języka angielskiego w naszej szkole odbyła się seria zajęć mających na celu przybliżenie kultury brytyjsko - amerykańskiej i jakże znanego w owych krajach święta jakim jest Halloween. Zajęcia prowadziła p.Monika Czajka - nauczycielka języka angielskiego.

1

Mieliśmy konkurs na najciekawszą dynię (i tu wygrała super olbrzymia ponad dwudziestokilowa okazała "panna":-))). Wykonały ją uczennice klasy IV b - Zuzia Dąbek i Julia Pawłowska. Wyróżnienie w tym konkursie otrzymał Michał Kuźmicki, uczeń również tej klasy. GRATULUJEMY!!!

2

Mieliśmy również znakomicie ustrojoną salę lekcyjną klasy IVb, której motto brzmiało "W sieci pająka", a 170 centymetrowy kosiarz bronił dostępu do naszej strasznej twierdzy:-) w której klasy zarówno drugie, jak i czwarte oraz piąte zagłębiały się w historię, i zwyczaj święta Halloween, bo skoro uczymy się języka angielskiego to przystoi nam znać zwyczaje krajów anglojęzycznych.

6

Nie porównujemy ich do naszej kultury i nie oceniamy, ale jesteśmy otwarci na świat i zwyczaje znamy:-)), i że każdy kraj ma swoją historię dobrze o tym wiemy:-).

5

Bawiliśmy się przednio - poznawaliśmy ciekawe słownictwo, brodziliśmy w misce z jabłkami bawiąc się w zabawę "Bobbing for apples", piliśmy herbatkę i mieliśmy fajne stroje.

Było fajnie, kolorowo i wesoło, i taką cię lubimy szkoło:-))))))

 

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Bo kultura to nie bzdura.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65