Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Baśniowy przepis NA ZDROWIE...

Jesień to czas, by wreszcie zacząć się uczyć. Jak to ugryźć??? Tradycyjnym sposobem należy dostarczyć organizmowi potrzebnych witamin, a umysłowi odpowiedniej wiedzy...

 

 Uczynili tak uczniowie klasy IV c na lekcji języka polskiego.

Najpierw podążyli śladami pana Kleksa i przygotowali kolorowe kanapki. Nie, nie ze szkiełek i farb, lecz z warzyw, które mają teraz najwięcej witamin.

Następnie rozkoszowali się tym zdrowym śniadaniem. Tak wzmocnieni napisali prawie idealnie pracę klasową „Przepis na zdrową kanapkę”.

Okazało się, że nauka języka polskiego w połączeniu z nauką zdrowego odżywiania TO DOBRY PRZEPIS na ciekawą lekcję, którą poprowadziła Małgorzata Wołoszyn.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Baśniowy przepis NA ZDROWIE....
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65