Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

poezjaDziękujemy za wszystkie prace nadesłane na VI Ogólnopolski Konkurs Literacki "Niektórzy lubią poezję". Zaistniała sytuacja związana z epidemią koronawirusa sprawiła, że zmuszeni jesteśmy przełożyć moment rozstrzygnięcia konkursu na początek następnego roku szkolnego. O kolejnym terminie poinformujemy na stronie szkoły do 15 września 2020 r.

W związku z tym, przedłużamy również termin nadsyłania prac do końca maja 2020 r. Prace uczniów można nadal przesyłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
                                                                             Organizatorzy Konkursu
Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65