Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jeden z dziesięciu - święto matematyki

14 marca w Światowy Dzień Liczby Pi obchodziliśmy w naszej szkole „Święto matematyki”. Tego dnia odbył się min. konkurs „Zmagania z matematyką” wzorowany na telewizyjnym teleturnieju „Jeden z dziesięciu”...

W konkursie wzięło udział 9 uczniów klas czwartych oraz 8 uczniów klas piątych. W rozwiązywanie zadań włączyli się również kibice, dobrze się przy tym bawiąc.

Zwycięzcą konkursu została osoba, która wyeliminowała wszystkich przeciwników. Nagrodzono również ucznia mającego na swoim koncie największą ilość poprawnych odpowiedzi.

Wyniki konkursu :

Zwycięzcą w kategorii klas czwartych został Kacper Palusiński uczeń kl. IV C

 Nagrodę za największą ilość poprawnych odpowiedzi otrzymał Oktawian Tośko z kl. IV B

W kategorii klas piątych bezkonkurencyjny okazał się uczeń klasy  V C Maciej Maduzia, który został zwycięzcą konkursu oraz otrzymał nagrodę za największą ilość poprawnych odpowiedzi.

Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy!

Wszyscy chętni uczniowie klas IV - VI mogli wziąć udział w „Przerwie matematycznej”. W holu szkoły czekały na nich specjalnie przygotowane stoiska z zadaniami i zagadkami matematycznymi.

W rozwiązywaniu zadań wzięło udział 65 uczniów, którzy rozwiązali 107 zadań.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Jeden z dziesięciu - święto matematyki.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65