Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kot Filemon i przyjaciele - finał

Muzeum Dobranocek w Rzeszowie ogłosiło wyniki Konkursu Plastycznego "Kot Filemon i Przyjaciele", którego patronatem jest Marek Nejman - współtwórca przygód sympatycznych kotów Filemona i Bonifacego.

Komisja konkursowa wyłoniła w każdej kategorii trzy najciekawsze prace plastyczne, przedstawiające popularne postacie z serialu o kocim życiu.

Na konkurs napłynęło ok. 3 tysięcy prac.  Do nagród nie zakwalifikowały się prace uczniów naszej szkoły. Jednak p. Aneta Chęcińska postanowiła wyróżnić i nagrodzić 2 prace:

z klas I - III - Kacper Kubaj - kl. Ib

z klas IV - VI - Michał Dziurdź - kl. Vc

GRATULACJE!!!

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Kot Filemon i przyjaciele - finał.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65