Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Zmagania z matematyką 2019

DSC 0002Dnia 3 kwietnia 2019r. odbył się już po raz kolejny teleturniej matematyczny wzorowany na telewizyjnym teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Konkurs przeprowadzono na dwóch poziomach: klasy piąte i klasy czwarte. Każdą klasę reprezentowały dwie osoby. Uczniowie odpowiadali na pytania matematyczno - logiczne. W kategorii klas czwartych zwycięzcami zostali: Bartosz Gritzman (4e).  Ala żebrowska (4e) - odpowiedziała poprawnie na największą ilość pytań.

W kategorii klas piątych bezkunkurencyjny okazał się uczeń klasy 5f - Grzegorz Ostromecki - zwyciężył w teleturnieju i jednocześnie odpowiedział na największą ilość pytań. Zwycięzcom gratulujemy!

 DSC 0014

IMG 1570

{gallery}zmagania2019{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Zmagania z matematyką 2019.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65