Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_FOLDER_BASE] Dla folderu obrazów %s określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla! oczekiwana jest względna ścieżka do głównego folderu obrazów systemu Joomla!.

Zmagania z matematyką

DSC 0007Dnia 19 marca 2018r. w ramach "Święta matematyki" obchodzonego w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny "Zmagania z matematyką", wzorowany na telewizyjnym teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Konkurs przeprowadzono na dwóch poziomach: klasy czwarte i klasy piąte.

 

DSC 0011

W kategorii klas czwartych zwycięzyli uczniowie klasy IVa: Magdalena Rydzewska - pokonała wszystkich uczestników, oraz Miłosz Mironowicz - udzielił największą ilość poprawnych odpowiedzi.  

IMG 9157

Wśród klas piątych niepokonana okazała się Zuzanna Obuchowicz - uczennica klasy Vd - zwyciężyła w obu kategoriach.

DSC 0019

W ramach "Święta matematyki" uczniowie klasy VI i VII oraz klas gimnazjalnych brali udział w "Podchodach matematycznych" - rozwiązywali poukrywane w szkole zadania logiczne.

{gallery}matematyka 2018{/gallery}

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Zmagania z matematyką.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65