Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Walentynki w Ib

IMG 280814 luty 2022 r. to Dzień walentynkowy. Klasa I b ze swoją wych. Agnieszką Paszkiel   spędziła go w bardzo sympatycznej atmosferze. Wszystkie dzieci otrzymały od kochających rodziców milutkie misiaczki.  Na lekcji matematyki było walentynkowe kodowanie. Natomiast na lekcji plastyki z wyciętych różnej wielkości serc, uczniowie zrobili serduszkowe psiaki i kociaki. Tego dnia wszyscy szczególnie starali się być dla siebie przyjaźni.

To był bardzo miły dzień :))

Czytaj więcej...

Przedświateczne kolędowanie

IMG 2167Ostatni dzień w szkole przed świętami Bożego Narodzenia uczniowie kl. I b wraz z wych. Agnieszką Paszkiel, spędzili bardzo radośnie. Tego dnia odbył się klasowy konkurs na świąteczną dekorację na choinkę, według indywidualnie przygotowanych przez dzieci pomysłów. Wszystkie prace były bardzo  ciekawe i  zostały nagrodzone książkami. Dzieci także chętnie bawiły się w matematyczne świąteczne kodowanie. Nie zabrakło też wspólnego śpiewu kolęd przy choince oraz pysznego, poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Wszyscy złożyliśmy sobie życzenia, które także przesyłamy całej społeczności szkolnej.

WESOŁYCH ŚWIĄT

Czytaj więcej...

Mikołaj w IB

IMG 28266 grudnia 2021r. to jak co roku bardzo oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Mikołaj zawitał do kl. I b, obdarowując wszystkich uczniów oraz wych. Agnieszkę Paszkiel  wspaniałymi podarunkami.

 Dziękujemy Ci Mikołaju i nie zapomnij o nas za rok :))

Czytaj więcej...

Ślubowanie klas I

pasowanie0001Jak co roku  w naszej szkole odbyła się piękna uroczystość Ślubowanie klas I.  29 października 2021 r. w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku, wstąpiło 84 pierwszoklasistów. Dzieci wykazały się zdobytymi już umiejętnościami w recytacji, śpiewie, tańcu i grze na instrumentach, za co otrzymały ogromne brawa. Pani dyrektor Maria Wiatrowska przyjęła ich ślubowanie. Razem z panią dyrektor Gabrielą Skowrońską  pasowały dzieci na uczniów naszej szkoły. Wszystko zostało przypieczętowane wręczonymi  Aktami Pasowania  oraz drobnymi upominkami. Uroczystość dostarczyła wiele wrażeń zarówno uczniom, a także  licznie zgromadzonym rodzicom.

 

Czytaj więcej...

Rok szkolny 2021/2022

Konkursy organizowane w roku szkolnym 2021/2022

Klasa 2b promuje czytelnictwo

Promujemy czytelnictwo IIBKażdy z nas nie mógł się doczekać, kiedy pozna wszystkie litery i będzie mógł czytać książki, dlatego gdy w szkole pojawiła się akcja dotycząca promowania czytelnictwa razem z wychowawczynią Renatą Wyroślak z ochotą wzieliśmy w niej udział. Bardzo zaangażowaliśmy się w przygotowanie plakatów i bilbordów zachęcających do czytania książek. Wiemy, że dzięki nim możemy się rozwijać. 

WITAJ WIOSNO!

IMG 20210319 101004 954Hu hu ha, hu hu ha....uczniowie kl. 3b zgodnie stwierdzili, że ta zima już jest zła. Dlatego już 19 marca 2021r. przywitali WIOSNĘ. Na zorganizowanych przez wych. Agnieszkę Paszkiel zajęciach pracowali bawiąc się w kodowanie na specjalnej macie oraz odkodowując indywidualne karty pracy. Uzupełnieniem były wiosenne kwiatki wykonane na zaj. plastycznych. Było kolorowo, kwiatkowo i bardzo wiosennie.

Czytaj więcej...

Zimowy powrót do szkoły 2a

Zima2a11Wróciliśmy do szkoły po miesiącu nauki zdalnej. Stęskniliśmy się bardzo za sobą. Dlatego korzystając z uroków tegorocznej, pięknej, zimy, spędziliśmy wspólnie czas na zaśnieżonym boisku szkolnym. Była super zabawa, co uwieczniliśmy na zdjęciach.

 

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn

received 914453886005001Dzień Kobiet, Dzień Kobiet        

Niech każdy się dowie,

że dzisiaj święto dziewczynek....

Dokładnie 8 marca pamiętali o tym chłopcy z kl. 3b, którzy przygotowali swoim koleżankom oraz wych. p. Agnieszce słodkie niespodzianki.

Natomiast już 10 marca, dziewczęta pamiętały o swoich kolegach. Choć to jeszcze nie mężczyźni, ale chłopcy także obchodzą święto w tym dniu. Dlatego tym razem oni dostali słodkości.

Czytaj więcej...

Dzień Chłopaka w 3c

IMG 20210310 081858229 HDR CopyTegoroczne obchody tego sympatycznego Dnia w naszej klasie zostały zorganizowane niezwykle tajemniczo… Świętowanie rozpoczęło się już przed lekcjami. Żeńska część klasy wraz z wychowawczynią Panią Barbara Dobiańską przygotowała dla chłopców miłą niespodziankę. Dziewczynki tuż przed lekcjami wykonały dekoracje na tablicy, potem złożyły życzenia i wręczyły chłopcom oprócz słodkości …………wierszyki.

Wszyscy chłopcy bardzo się ucieszyli, szczególnie z wierszyków wymyślonych na ich temat.

Chłopcy zachowali się, jak na gentelmanów przystało PODZIĘKOWALI koleżankom za miłą niespodziankę, a potem poczęstowali je czekoladkami.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet w 2b

89242359 10222772534650745 2788619572624752640 n8 marca to miły dzień  dla "małych" i "dużych" kobiet. 

 

 

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet w 1c

FB IMG 1619595112106„Dzień Kobiet! Dzień Kobiet!

Niech każdy się dowie,

Że dzisiaj święto dziewczynek…”

8 marca świętowaliśmy uroczyście. W naszej klasie ten dzień był bardzo miły, spędziliśmy go w radosnej atmosferze. Chłopcy złożyli nam moc serdecznych życzeń, wręczyli drobne upominki, wykonali piękne prace plastyczne z dedykacją dla każdej "małej kobietki" oraz poczęstowali słodkościami.

Bardzo dziękujemy naszym mężczyznom za pamięć i wspólnie spędzony czas.

Koleżanki z klasy I c

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet w 3c

IMG 20210308 080905090 CopyNasze Koleżanki — Damy

zawsze pięknie pozdrawiamy,
w drzwiach Je przepuszczamy, o swą grzeczność dbamy...
Bez przerwy Je czcimy! I teczki nosimy...
No — bo Je lubimy!

8 marca świętowaliśmy uroczyście. W naszej klasie dzień ten był bardzo miły, spędziliśmy go w radosnej atmosferze. Chłopcy złożyli nam moc serdecznych życzeń i wręczyli słodycze .

Bardzo dziękujemy naszym kolegom za pamięć.

Koleżanki z trzeciej „c” wraz z Wychowawczynią.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet i Chłopców w 2a

IMG 8899 CopyZ okazji Dnia Kobiet dziewczynki oraz wychowawczyni p.Ala Jaroszyńska zostały obdarowane przez chłopców pięknymi bukietami tulipanów, słodyczami oraz własnoręcznie wykonanymi laurkami. Małe kobietki odwdzięczyły się chłopcom i również wręczyły im prezenciki, słodycze oraz własnoręcznie wykonane laurki. Było bardzo uroczyście, słodko i wesoło. Bardzo dziękujemy operatywnym rodzicom z trójki klasowej za uświetnienie tych dni.

Uczniowie klasy 2a wraz z wychowawczynią Alicją Jaroszyńską.

Czytaj więcej...

Dzień Św. Walentego w 3d

20210212 095953 CopyDzień Św. Walentego – to powód do świętowania również w naszej klasie 3d. A to serduszka z dedykacjami, które dzieci ofiarowały sobie wzajemnie.

 

Czytaj więcej...

Tłusty czwartek w 1c

149640546 1369549910052864 3937763846016124114 nZgodnie z polską tradycją ostatni czwartek przed Wielkim Postem to „Tłusty czwartek”. Tradycja głosi, że każdy pączek zjedzony w tym dniu przynosi szczęście na cały rok. W naszej klasie Ic staramy się kultywować polskie tradycje. Urządziliśmy więc 11 lutego nasz klasowy „Tłusty czwartek”. Główną rolę na naszym stole grały pączki, które bardzo nam smakowały.

 

Czytaj więcej...

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Imprezy 0 - III.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65