Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nabór do klasy 4 językowej

zdj1 1

 

Jeśli kochasz język angielski i chcesz rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania językowe to oferta właśnie dla Ciebie!

            Celem nauczania w klasie językowej jest nie tylko osiągnięcie przez uczniów kompetencji językowych, ale także poszerzenie wiedzy o kulturze i historii krajów, w których obowiązuje język angielski. Uczniowie tych klas są bardziej otwarci na świat, na innych ludzi, często bardziej tolerancyjni i kreatywni. Nie skupiają się tylko na otaczającej ich rzeczywistości, ale także interesują się innymi krajami i kulturami. Dążą do poszerzania własnych horyzontów.

OFERUJEMY:

- zajęcia z języka angielskiego w wymiarze 4 godzin tygodniowo w IV klasie (+1 godzina) i 5 godzin tygodniowo w klasach V-VIII (+2 godziny)

- drugi język obcy (dochodzi w klasie 7) do wyboru niemiecki lub hiszpański

- zajęcia prowadzone nowoczesnymi metodami dydaktycznymi

- przygotowanie do olimpiad i konkursów

klasa zostanie utworzona w przypadku zebrania 10 osób spoza SP7

W SYTUACJI ZGROMADZENIA WIĘKSZEJ LICZBY CHĘTNYCH KWALIFIKACJA UCZNIÓW NASTĄPI NA PODSTAWIE SPRAWDZIANU PREDYSPOZYCJI JĘZYKOWYCH

Serdecznie zapraszamy

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Nabór do klasy 4 językowej.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65