Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nauczanie stacjonarne dla klas I-III

WykrzyknikOd 4.05.2021 wszystkie klasy I-III wracają do nauczania stacjonarnego (w szkole).

Klasy IV - VIII w dalszym ciągu uczą się zdalnie.

Szczegółowe informacje wysyłane są na konto rodzica w Dzienniku Internetowym LIBRUS. Prosimy Rodziców o śledzenie na bieżąco wiadomości.  

Zapisy do klasy sportowej

Schowek01Wychodząc naprzeciw rozwojowi sportowemu na najwyższym poziomie, Szkoła Podstawowa nr 7 w Szczecinku stworzyła system umożliwiający sportowe szkolenie dzieci w połączeniu z realizowaniem obowiązków szkolnych należących do uczniów. Nasza „podstawówka” ma przede wszystkim na celu kształcić, a zarazem wspierać i pomagać uczniom w ich zainteresowaniach oraz dążeniach do celu, zdobywać laury edukacyjne oraz sportowe... 

Czytaj więcej...

Kolorowa szkoła

IMG 20210420 125048Z nadejściem wiosny nasza szkoła zyskała nowy, barwny świat na ścianach. Inspiracją do stworzenia radosnych obrazów były ilustracje książkowe pana Macieja Szymanowicza. Wierzymy, że teraz nasi uczniowie poczują się wyjątkowo dobrze w otoczeniu stworków, robaczków, zwierzątek i innych uśmiechniętych twarzy. Malowidła na ścianach wykonała p. Aneta Chęcińska - nauczycielka plastyki SP7.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie!!!

Od 18.01.2021r.

  1. Uczniowie klas I – III rozpoczynają naukę w trybie stacjonarnym w reżimie sanitarnym zgodnie z zaleceniami MEN, MZ I GIS (załącznik). Zajęcia odbywają się zgodnie z planem podanym na Librusie. Szczegółowych informacji udzielają wychowawcy klas.

Rodzice mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w osłonę nosa i ust do zastosowania w przestrzeni wspólnej.

  1. Uczniowie klas IV – VIII kontynuują naukę w trybie zdalny.

Dane do logowania

wykrzyknikRodziców i uczniów, którzy nie  moga zalogować się na LIBRUSA lub na pocztę szkolną na gmaila prosimy o kontakt na emaila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie (609 024 766)

W wiadomości proszę podać imię i nazwisko ucznia i klasę.

Komunikat Dyrektora SP7

wykrzyknikKomunikat

Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku

w sprawie

obowiąkowego noszenia maseczek przez uczniów, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, kuchni, rodziców, podczas wchodzenia do szkoły, w szatni, podczas przerw śródlekcyjnych, w stołówce, w bibliotece, podczas przyjmowania interesantów, na spotkaniach z rodzicami, w pokoju nauczycielskim, u pedagoga, w sekretariacie i pozostałych sytuacjach, w których jest dystansowanie społeczne.

Podst. prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 9 października 2020r. w Dzienniku Ustaw  poz. 1758 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii)   

Plan lekcji

Plan lekcji obowiązujący od 5 października 2020 (pdf) 

(plan lekcji  klas znajduje się także w LIBRUSIE)

kl. 1a kl. 1b kl.1c      
kl. 2a kl. 2b kl. 2c      
kl. 3a kl. 3b kl. 3c kl. 3d kl. 3e  
           
kl. 4a kl. 4b kl. 4c kl. 4d    
kl. 5a kl. 5b        
kl. 6a kl. 6b kl. 6c kl. 6d kl. 6e kl.6f
kl. 7a kl. 7b kl. 7c kl. 7d kl. 7e kl. 7f
kl. 8a kl. 8b kl. 8c kl. 8d    

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

wykrzyknikW dniu 1.09.2020r. (we wtorek) odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego na boisku szkolnym (boisko asfaltowe). W wyznaczonym miejscu przebywać mogą tylko uczniowie i nauczyciele. Rodziców uprzejmie proszę, aby pozostali poza boiskiem asfaltowym. Po części z dyrektorem szkoły, wychowawcy zabiorą klasy na  krótkie spotkanie organizacyjne do szkoły.

Rodzice nie wchodzą do szkoły i dlatego uczniowie powinni mieć przy sobie notesik i coś do pisania. 

Kartę zgłoszenia do świetlicy prosimy zostawiać w urnie w wejściu głównym do szkoły! (procedura przyjmowania uczniów do świetlicy)

Wszystkie osoby uczestniczące w rozpoczęciu proszę aby posiadały założone maseczki.

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem:

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 odbędzie się w formie krótkiego spotkania uczniów z wychowawcami w celu wydania świadectw szkolnych według planu umieszczonego poniżej:

Klasa 8 (25.06.2020)    Klasy 4 - 7 (26.06.2020)     Klasy 1 - 3 (26.06.2020)

Uczniowie poszczególnych klas wchodzą na teren szkoły z zachowaniem obowiązujących procedur sanitarnych dotyczących:

- zachowania odległości między wchodzącymi,

- dezynfekcji rąk,

- odległości w salach lekcyjnych,

- obowiązuje wymóg posiadania maseczki,

Na terenie placówki mogą przebywać tylko uczniowie naszej szkoły.

Rodziców dzieci prosi się o ewentualne przyprowadzenie i odebranie dzieci przy podanych miejscach wejścia/ wyjścia.

Prosimy również o zachowanie wymaganej odległości (2 m).

W przypadku nieodebrania świadectwa przez ucznia będzie możliwość odebrania dokumentów w sekretariacie szkoły (po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym pod nr 9437 45711  w godz. 9:00 - 12:00)

Zapisy do klasy sportowej

uczniowieNabór do 4 klasy sportowej na rok szkolny 2020/2021 odbędzie się na podstawie podań, osiągnięć edukacyjnych i sportowych oraz opinii wychowawcy klasy III. Podania można pobrać ze strony (Podanie do klasy sportowej - pdf), wypełnić i przesłać na adres poczty szkolnej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do 8 maja 2020r. Lista uczniów zostanie opublikowana na szkolnej stronie internetowej. Zapraszamy!!!

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Aktualności.
Powered by Joomla 1.7 Templates