Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rodzinna Spartakiada

29 maja 2013r. w Siódemce odbyła się Szkolna Spartakiada Rodzinna. Impreza ta zorganizowana została z okazji Dnia Dziecka. Jej celem była integracja środowiska szkolnego tj. nauczycieli oraz uczniów  z ich rodzicami, a także wychowanie poprzez zabawy edukacyjne i rywalizację sportową. Jednocześnie była to kolejna z cyklu imprez promujących zdrowy styl życia.

 

W konkurencjach wiedzowych oraz sprawnościowych startowali zarówno sami uczniowie jak i rodzice dzieci.

Wszyscy startujący mogli liczyć na gorący doping. Emocji było co niemiara, a zaangażowanie uczestników tak duże, iż przeszło to najśmielsze oczekiwania organizatorów.

Każdy tego dnia czuł się dzieckiem. Niewątpliwie spartakiada była świetnym pomysłem, aby pokazać rodzicom, jak ciekawie można wspólnie  spędzać czas.

Organizatorzy zapewniają, że już myślą nad kolejna edycją spartakiady.

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Rodzinna Spartakiada .
Powered by Joomla 1.7 Templates