Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tydzień Promocji Zdrowia - podsumowanie

W dniach 18 - 22 marca już po raz drugi odbył się w naszej szkole „Tydzień promocji zdrowia”. Każdy dzień tego tygodnia wypełniały różne działania. Ogłoszone zostały dwa konkursy: na kompozycję przestrzenną wybranego owocu lub warzywa oraz krótki wierszyk promujący zdrowy styl życia.  Wykonane przez uczniów prace zdobią  hol szkoły...

 

19 marca, we wtorek w czasie przerwy dziewczynki z klasy V c zachęcały uczniów klas II i III do zabaw ruchowych w ramach „aktywnej przerwy.”

 

W środę odbyły się prezentacje multimedialne „Samo zdrowie” dla uczniów klas IV-VI przygotowane przez przedstawiciela PSSE, panią Izabelę Rudy.

Tego dnia w czasie spotkań z rodzicami klas I pani Izabela Rudy przedstawiła prezentację „Zdrowa Żywność”. Natomiast rodzice uczniów  klas II –VI wysłuchali referatów „Zdrowe odżywianie dzieci”.

Pierwszy dzień wiosny przywitaliśmy jak co roku, na sportowo.

Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami wychowania fizycznego przygotowali „Spartakiadę” – gry i zabawy dla klas IV – VI.

 

Podsumowaniem szkolnego „Tygodnia promocji zdrowia” był apel, w trakcie którego wręczono nagrody laureatom konkursów oraz można  było obejrzeć krótkie przedstawienie.

Uczniowie  klasy V c przekonywali na wesoło swoich kolegów, że warto dbać o zdrowie.

Wyniki konkursów

Kompozycja przestrzenna owocu lub warzywa

I miejsce Gabriel Olszewski – klasa II d

II miejsce Ola Małachowska – klasa I c

III miejsce Agata Rybak – klasa III d

Krótki wiersz promujący zdrowy styl życia

I miejsce Agata Rybińska – klasa IV c

Wyróżnienia: Olga Natkańska –klasa IV b i Aleksandra Sroka- klasa IV c

Laureatom jeszcze raz gratulujemy!

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Tydzień Promocji Zdrowia - podsumowanie.
Powered by Joomla 1.7 Templates