Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rowerem w świat...

Z okazji Dnia Dziecka my – uczniowie klasy II a – przeżyliśmy fajny dzień. Otóż nasi rodzice i nasza wychowawczyni p.Danuta Kozłowska zorganizowali nam wycieczkę rowerową. A niektórzy z nas mieli nowiuśkie rowery (jesteśmy świeżo po komunii). Postanowiliśmy objechać dookoła jezioro Trzesiecko...

 

 

Wyruszyliśmy z parkingu kościoła św. Rozalii w kierunku Trzesieki.

Szybko, ale z zachowaniem szczególnej ostrożności, dotarliśmy na Mysią Wyspę. Nasi rodzice nagrodzili nas lodami (sami też zjedli).

Przygotowali też kiełbaski i pięknie wystrugane do nich kijki, żebyśmy mogli te kiełbaski upiec na ognisku.

Na Mysiej Wyspie czekały nas też inne atrakcje. Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna obdarowała wszystkie dzieci znajdujące się na wyspie dmuchanymi piłkami oraz udostępniła do zabaw trampolinę, dmuchany zamek, piłki i hula-hoopy.

Mogliśmy też malować sobie twarze. Kiedy już się najedliśmy i pobawiliśmy, ruszyliśmy w dalszą drogę. Jadąc ścieżką przyrodniczą, zapoznawaliśmy się ze zwierzętami występującymi na tych terenach.

Naszą trasę zakończyliśmy przy drogowskazie Szczecineckiej Ścieżki Edukacyjno-Przyrodniczej.

Na zdjęciu można zobaczyć małego pechowca, który dzień przed planowaną wycieczką złamał sobie rękę. To Kewin.

Rodzice załatwili mu transport czterokołowy. Wycieczka była suuuper!!!

Szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku!

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Rowerem w świat....
Powered by Joomla 1.7 Templates