Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wizyta w Bibliotece Publicznej im. K. Makuszyńskiego

Dnia 13 IV 2013 r. klasa II a, czyli my – uczniowie „Siódemki” - wraz z wychowawczynią p. Danutą Kozłowską odwiedziliśmy  Bibliotekę Publiczną im. K. Makuszyńskiego w Szczecinku. W drogę udaliśmy się oczywiście pieszo, dbając o naszą kondycję fizyczną i zdrowie...

 

Biblioteka dla dzieci na ul. Jeziornej liczy ponad 26 tysięcy książek. Pani bibliotekarka opowiadała nam o literaturze tworzonej dla najmłodszych czytelników i pokazała katalogi: alfabetyczny oraz rzeczowy.

Zachęciła nas również do korzystania z czytelni, w której znajdują się książki o charakterze edukacyjnym, różne słowniki oraz encyklopedie. Za rok wrócimy tu i skorzystamy z lekcji bibliotecznych, które prowadzone są dla uczniów szczecineckich szkół.

opracowała: p. Danuta Kozłowska

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Wizyta w Bibliotece Publicznej im. K. Makuszyńskiego.
Powered by Joomla 1.7 Templates