Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

IMG 6278

Uczeń klasy 6d - Wojciech Karpiński został Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego". Konkurs odbyła się 30 marca 2017r. w Koszalinie. Wojtek zdobył 3 miejsce w województwie zachodniopomorskim.

Gratulujemy!!!

Najlepsi uczniowie w I semestrze

brawoUczniowie, którzy uzyskali najlepsze średnie wyników nauczania w I semestrze roku szkolnego 2016/2017....

Czytaj więcej...

Finalista konkursu z języka angielskiego

IMAG0447

Miło nam poinformować, że Jakub Rot, uczeń klasy VI b został

finalistą Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!

Sukces Gabriela Olszewskiego!

P1010070W dniu 5 grudnia 2016r. w siedzibie Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej, która wyłoniła laureatów konkursu "ODNAWIALNE ŻRÓDŁA ENERGII". Konkurs zorganizowano w ramach projektu "Działania infrastrukturalne na rzecz poprawy jakości środowiska w obiektach użyteczności publicznej na terenie Dorzecza Parsęty". I miejsce i główną nagrodę otrzymał Gabriel Olszewski - uczeń naszej szkoły z klasy 6c.

Czytaj więcej...

Stypendystka z SP 7

agataMiło nam ogłosić, że Burmistrz Miasta Szczecinek, Jerzy Hardie - Douglas uroczyście rozdał stypendia wyróżnionym uczniom, wśród których znalazła się absolwentka naszej szkoły Agata Rybak.  W czasie nauki w naszej szkole, Agata była laureatką i finalistką bardzo wielu konkursów na poziomie szkolnym, powiatowym i wojewódzkim. Wyróżniała się dużą pracowitością, uzyskała jeden z najlepszych wyników w klasyfikacji rocznej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Czytaj więcej...

Sukcesy edukacyjne 4 - 6 2015/2016

laurRok szkolny 2015/2016 obfitował także w sukcesy edukacyjne. Wielu uczniów zajęło czołowe miejsca. Poniżej przedstawiamy uczniów, którzy zajęli czołowe miesjca w konkursach międzyszkolnych, wojewódzkich i ogólnopolskich dla klas IV-VI...

 

Czytaj więcej...

Sukcesy edukacyjne klas 0 - 3 2015/016

laurKlasy młodsze też miały swoje sukcesy. Uczniowie klas 0-3 zajmowały  czołowe miejsca w konkursach na etapie powiatowym i ogólnopolskim...

 

 

Czytaj więcej...

Nagrody Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

DSC 00442

W dniu 14.06.2016r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów" w roku szkolnym 2015/2016. A także rozdanie nagród w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR". Wśród nagrodzonych byli także nasi uczniowie. Agata Rybak - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, Cezary Wydmuch - Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów" i Hubert Wachowiak - Laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "KANGUR".

Wszystkim gratulujemy sukcesu!

Dziesięciolatek - Omnibusem

20160607 135929Dnia 07.06.2016r. odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzowy „Dziesięciolatek- Omnibusem”. Drużyna naszej szkoły w składzie: Natalia Farynik, Michał Goździk, Wiktor Bęben zajęła następujące miejsca: Drużynowo I miejsce! 

 

Czytaj więcej...

Najlepsi z ortografii w Szczecinku

ORTO

Kajetan Kwiatkowski (kl. 6c) i Majk Tomas (5c) zdobyli TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII w roku szkolnym 2015/2016. Wiktoria Delczyk (4a) zdobyła II miejsce w Międzyskolnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów  klas IV-VI, który odbył się 31.05.2016r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Szczecinku.

Mistrzom Ortografii

GRATULUJEMY!

Dobry i zły ogień w lesie - konkurs RDLP

RDLP20 maja 2016r. w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs "Dobry i zły ogień w lesie" zorganizowany przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Szczecinku. W pierwszej grupie wiekowej (kl. I - VI) zwycięzcami zostali uczniowie naszej szkoły.

 

Czytaj więcej...

Wicemistrzowie województwa z SP7!

2A gdy wydawało się, że sen pod nazwą piękna przygoda z piłką ręczną chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 7 właśnie się kończy i trzeba się będzie obudzić, bo awans do Finału Wojewódzkiego to i tak historyczny sukces okazało się, że trwa on w dalszym ciągu w najlepsze, a główni jego bohaterowie dokonują na parkiecie rzeczy wręcz nieprawdopodobnych...

Czytaj więcej...

Powiatowy Konkurs BRD

W dniu 7.05.2016r. w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego". Naszą szkołę reprezentowali: Kamila Niedźwiedź, Dominika Jasek, Gabriel Olszewski, Patryk Kwiatkowski. Zajęliśmy II miejsce, i w dniu 13 maja 2016r. w Koszalinie, będziemy brać udziała w konkursie wojewódzkim. Mamy nadzieję, że zajmiemy wysoką lokatę!

Finał Wojewódzkiego Małego Konkursu Recytatorskiego

20160314 153128

Maja Szkudlarek została wyróżniona w Finale Wojewódzkiego Małego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 9 kwietnia 2016r. w Szczecinie. Uroczystość odbyła się na Zamku Książąt Pomorskich. Gratulujemy Mai oraz jej polonistce p. Alinie Tarkowskiej. 

Czytaj więcej...

Copyright © 2017 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Sukcesy Siódemki.
Powered by Joomla 1.7 Templates