Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia Samorządu Uczniowskiego

uwagaZapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami Samorządu Uczniowskiego dotyczącymi Dyskoteki andrzejkowej, światecznego kiermaszu i konkursu na najpięknięjszą choinkę...

UWAGA, OGŁOSZENIA  SU

1.Dyskoteka andrzejkowa -23.11.17r. w godzinach 17.30-19.30; wstęp płatny 3zł; wszyscy uczniowie klas 4-7 i gimnazjum podczas zabawy przebywają na parterze B1 pod opieką wychowawców, do klas udają się w wyznaczonym czasie także w obecności opiekunów. Wróżby, poczęstunek we własnym (klasowym) zakresie.

2.Kiermasz świąteczny- odbędzie się w ostatnim tygodniu przed świętami; każda z klas zobowiązana jest dostarczyć przynajmniej 5 ozdób świątecznych (można więcej) do 18.12.17 r.; rękodzieło oddajemy p. Marii Nowik.

3.Konkurs na najpiękniejszą choinkę- jak co roku chętni uczniowie  przygotowują drzewko choinkowe 3D; minimalna wysokość choinki-30cm, technika dowolna; klasa dostarcza minimum jedno drzewko, ale ilość prac jest nieograniczona; w konkursie mogą brać udział wszyscy chętni, jednak wykonawców jednej pracy nie może być więcej niż dwóch; podpisane prace dostarczyć należy najpóźniej do 11.12.17 r. p. Marii Nowik. Prace trafiają na kiermasz, tzn. choinki nie są zwracane autorom.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Ogłoszenia Samorządu Uczniowskiego.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65