Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs halloweenowy rozstrzygnięty!

DSC 0008Samorząd Uczniowski wykorzystał ostatnią październikową środę na szalone przebieranki. Kosmopolityczny Halloween czy nasze polskie ludowe Dziady - każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Swoboda w doborze stroju była całkowita - liczyła się kreatywność i chęć zabawy.  I, jak widać, duch w szkole nie ginie - bawili się mali i duzi. Cieszy nas to ogromnie.

Czytaj więcej...

Konkurs Halloweenowy

DSC 000131.10.2018r. odbył się w naszej szkole konkurs dla klas na przebranie w kostiumy z okazji Halloween. Nagrodą dla najlepiej przebranej klasy jest - tydzień bez mundurka! Udział w konkursie był dobrowolny.

 

Czytaj więcej...

Przed wyborami do SU

IMG 080512.10.2018r  w naszej szkole odbyła się prezentacja kandydatów do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2018/2019. Wystąpiło wielu kandysatów i każdy przedstawił swoje pomysły jak uprzyjemnić uczniom SP7 rok szkolny. Pomysły były bardzo różne. Niedługo wybory. A więc niech zwycięży najlepszy!

 

Czytaj więcej...

Wiosna, ach to Ty!

DSC 0032Kolejnym konkursem, także zainicjowanym przez SU, był plastyczny projekt „Wiosna, ach, to Ty!” Wszystkie chętne zespoły klasowe wyległy jednocześnie na szkolne hole, by z przygotowanych wcześniej materiałów wykonać dowolną techniką wiosenny kolaż. Nie można się było zbytnio ociągać, bo na zrealizowanie pracy przeznaczono tylko jedną lekcję. Ale uczniowie, jak to uczniowie, na wszystko znaleźli czas - i na pracę, i na pogaduszki :)

Czytaj więcej...

Kiermasz Wielkanocny

DSC 006422 marca 2018r., jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował Kiermasz Wielkanocny, na którym można było zakupić rękodzieło, związane z zajączkami, kurczaczkami i innymi wielkanocnymi stworzeniami... Prace powstawały sukcesywnie w domach uczniowskich, ale przede wszystkim pod artystycznym okiem p. Anety Chęcińskiej na zajęciach plastycznych. Jednak największym zainteresowaniem, również tradycyjnie, cieszyły się przepiękne palmy wielkanocne. Z roku na rok są coraz bardziej pomysłowe, zadziwiają profesjonalizmem i artystycznym zacięciem. Naprawdę, nie powstydziłaby się ich niejedna galeria.

Czytaj więcej...

Pierwszy Dzień Wiosny

DSC 0004Pierwszy Dzień Wiosny i w Siódemce - jak zwykle – się działo! Od wczesnych godzin rannych po szkole przemykały istoty w niczym nieprzypominające grzecznych i uroczych na co dzień uczniów... Ich głowy przystrojone były w szpikulce, tysiące gumek, kolorowe wstążeczki – w tym przodowali zwłaszcza chłopcy, a także butelki, a nawet butelki z kubeczkiem! Wszystko to dlatego, że odbył się I Dzień Szalonych FryzurImpreza zorganizowana przez Samorząd Uczniowski chyba została przyjęta przez brać szkolną przychylnie i, być może, stanie się tradycją. Niech Wiosna widzi, że na nią czekamy!

Czytaj więcej...

Nowa akcja charytatywna Samorządu Uczniowskiego!

uid ba116b3b7544fc9e02125d3533eac1031506272715501 width 736 play 0 pos 0 gs 0 height 414W naszym mieście od września 2017 roku funkcjonuje Jadłodzielnia, działająca w oparciu o europejską ideę foodsharingu, czyli dzielenia się żywnością. Poniżej zamieszczamy list , w którym znajdują się bardziej szczegółowe informacje. Zachęcamy wszystkich : Uczniów, Rodziców, Nauczycieli do zaangażowania się w ww ideę i prosimy gorąco o dzielenie się jedzeniem z tymi, którym go brakuje. Mamy nadzieję, że będzie to akcja stała, ale przed Wielkanocą zależy nam szczególnie mocno, by nikt nie był głodny, gdy my będziemy cieszyć się świąteczną atmosferą przy suto zastawionych stołach.

Czytaj więcej...

Walentynkowe serca

IMG 911314 lutego wszędzie króluje miłość! W Siódemce także. Samorząd Uczniowski z tej okazji przygotował kilka walentynkowych propozycji. Po pierwsze - jak zawsze od wielu lat - zebrane zostały walentynkowe kartki, pełne ciepłych, miłych słów, płynących z jednego serca do drugiego. Obdarowywali się nimi przyjaciele, koledzy i wszyscy ci, którzy po prostu lubią ludzi, a w naszej szkole takich nie brakuje. Było więc bardzo miło. Poczta walentynkowa łączy!

Czytaj więcej...

Koncert jazzowy...

DSC 0002W środę, 7 marca 2018r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w koncercie umuzykalniającym.Tym razem było to spotkanie z muzyka jazzową. Nauczyciele ze Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga w Szczecinku wprowadzili młodą publiczność w tajniki tego nie najłatwiejszego gatunku. Kto wie, być może wśród uczestników koncertu pojawią się przyszli fani jazzu....

Czytaj więcej...

Dzień Łasucha 2018

DSC 0001W czwartek, 08.02.2018r. w naszej szkole miała miejsce coroczna impreza Samorządu Uczniowskiego - "Dzień Łasucha", jedna z najstarszych uczniowskich inicjatyw, na stałe już wpisana w szkolne kalendarium. Zazwyczaj świętowana jest w „Tłusty czwartek”, tak było również w roku bieżącym. Jak zwykle - wszystkie klasy przygotowały swoje stanowiska z dużą dozą pomysłowości i humoru. Były więc ciekawe nazwy, intrygujące plakaty i wszechobecna reklama klasowych „słodkich manufaktur”

Czytaj więcej...

Konkurs na najpięknięjszą choinkę

W grudniu myślimy już o świętach, Wigilii i o ...choinkach. Zwłaszcza w naszej szkole o tych ostatnich myślimy najwięcej. W roku 2017/2018 już po raz trzeci Samorząd Uczniowski zorganizował Konkurs na Najpiękniejszą Choinkę. Chętni do prac manualnych musieli wykonać, ,dowolną techniką, choinkę w 3D. Wśród uczestników nie było żadnych ograniczeń wiekowych, liczył się pomysł , kreatywność i chęć!

Czytaj więcej...

Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy 2018

21 grudnia, jak co roku w okresie przedświątecznym, miał miejsce Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. To już stała siódemkowa tradycja, gromadząca rzesze wiernych wielbicieli rzemiosła uczniowskiego. Młodzi artyści wcześniej przygotowują przeróżne ozdoby świąteczne, kartki, bałwanki,łańcuchy i inne tego typu cuda, by potem mogli, z radością w oczach, nabywać je ich młodsi lub, mniej manualnie uzdolnieni,  koledzy. A, co tu dużo mówić, często również i nauczyciele dokonują zakupu świątecznych prezencików na naszych kiermaszowych stanowiskach.

Czytaj więcej...

Andrzejki 2017

20171123 18055917 listopada 2018r. pod opieką Samorządu Uczniowskiego oraz wychowawców w naszej szkole odbywały się harce, swawole i tańce! A wszystko to z okazji andrzejek...Była to pierwsza wspólna dyskoteka klas IV- VII oraz oddziałów gimnazjalnych. 

Czytaj więcej...

Pola Nadziei 2017

IMG 6451„Pola Nadziei” to ogólnopolska kampania, której celem jest zwrócenie uwagi na problemy osób chorych i cierpiących oraz pozyskiwanie środków finansowych na działalność hospicyjną. Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w ten projekt. W sobotę 22 kwietnia zbieraliśmy fundusze na budowę hospicjum stacjonarnego w Szczecinku. Uczniowie chętnie wrzucali pieniądze do puszek wspomagając budowę hospicjum w naszym mieście, a przy okazji dobrze się bawili.

Czytaj więcej...

Dzień Koloru

P1220620Z uczniowskiej inicjatywy 12 kwietnia  w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Koloru.  Samorząd Uczniowski otrzymał zgodę Dyrekcji, by tego dnia mundurki zostały w domowych szafach. Warunkiem była co najmniej 50-procentowa „koloryzacja” wszystkich klasowych osobników, łącznie z wychowawcami. Wcześniej każdy zespół klasowy wylosował dla siebie kolorek - od bieli po róż - i ten kolor musiał dominować w dziecięcych strojach. Specjalna, bardzo szacowna komisja złożona z opiekuna SU oraz jego członków zbadała uważnie poziom zabarwienia w poszczególnych klasach.

Czytaj więcej...

Kiermasz wielkanocny 2017

IMG 6099Jak co roku przed świętami w naszej szkole odbywa się kiermasz rękodzieła uczniowskiego, organizowany przez Samorząd Uczniowski. W grudniu mieliśmy prawdziwy festiwal przepięknych choinek i innych drobnych ozdób świątecznych, a przed Świętami Wielkanocnymi można było zakupić przede wszystkim palmy, wykonane przez uczniów klas IV- VI. Wcześniej zdobiły one hol szkolny, więc potencjalni klienci mogli dokonać przeglądu i wybrać tę wymarzoną…

Czytaj więcej...

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Imprezy SU.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65