Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Chemia jest fajna

46480285 735404783486904 1224459905818165248 nPrezentacja projektu edukacyjnego z chemii: "Chemia jest fajna" przygotowana przez uczennice klasy 3b gimnazjum dla uczniów klasy 1 szkoły podstawowej.

 

Czytaj więcej...

Czerwony kapturek - po angielsku

P1240149Dnia 28 maja 2018r. odbyło się przedstawienie teatralne w języku angielskim realizowane przez klasę IIc gimnazjum w ramach projektu gimnazjalnego pt. Czerwony Kapturek dla klasy 2a i 2b szkoły podstawowej pod czujnym okiem p. Dorota Bielskiej. Po przedstawieniu był słodki poczęstunek.

Czytaj więcej...

Realizacja projektu edukacyjnego

Projekt edukacyjny jest zespołowym, planowym działaniem uczniów, mającym na celu rozwiązanie konkretnego problemu, z zastosowaniem różnorodnych metod. Zakres tematyczny projektu edukacyjnego może dotyczyć wybranych treści nauczania określonych w podstawie programowej kształcenia ogólnego dla gimnazjów lub wykraczać poza te treści. Udział w projekcie edukacyjnym to obowiązkowe zadanie otwarte do wykonania przez uczniów i stanowi jeden
z warunków ukończenia nauki w gimnazjum. Informacja o ukończeniu projektu jest umieszczana na świadectwie szkolnym oraz na zaświadczeniu o jego realizacji, potrzebnego do okazania przy naborze do szkół ponadgimnazjalnych.

 

Tematy projektów edukacyjnych w roku szkolnym 2017/2018 

l.p.

Temat projektu

Przedmiot

Opiekun projektu

1

Gimnazjaliści dla przedszkola"

j. angielski

Małgorzata Świątek

2

Przedstawienie teatralne
w języku angielskim”

j. angielski

Dorota Bielska

3

Niemiecki świat wokół nas"

j.niemiecki

Joanna Kubów

4

Zmienność wśród nas” dla klas 3 gimnazjum

biologia

Barbara Dawlewicz

5

Chemia w żywności i lekach”

chemia

Małgorzata Bogorodź-Pióro

6

Bryły w otaczającym nas świecie”

matematyka

Magdalena Mikosza

7

Ciekawostki geograficzne świata”

geografia

Magdalena Mikosza

 

Copyright © 2019 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Projekty edukacyjne.
Powered by Joomla 1.7 Templates