Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jak się uczyć?

uczenGłównym celem programu jest wyposażenie uczniów w wiedzę pozwalającą na efektywne planowanie i realizację procesu uczenia się. Podczas realizacji programu uczniowie rozszerzą swoją wiedzę i umiejętności dotyczące organizowania warsztatu pracy, sztuki sporządzania notatek, zasad skutecznego uczenia się i zapamiętywania, szybkiego czytania, czytania ze zrozumieniem, czytania selektywnego i krytycznego. Pozyskają informacje na temat różnych stylów uczenia się oraz zdiagnozują za pomocą testu jaki styl jest u nich dominujący.

W czasie zajęć w ramach programu uczniowie poznają też różne techniki pamięciowe. Program będzie realizowany w klasie VI a, na godzinach wychowawczych dwa razy w miesiącu, od października 2016 do końca stycznia 2017 roku.

 

opracowała: Anna Latkowska

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Jak się uczyć?.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65