Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Edukacja to relacja - program adaptacyjny

unnamedGłównym celem realizowanego w klasie IVd od września do końca grudnia 2020 roku programu jest wspieranie uczniów w adaptacji do nowej sytuacji szkolnej i nowych wymagań otoczenia poprzez pomoc w budowaniu pozytywnych relacji, rozumieniu i akceptowaniu obowiązujących norm, uczenie umiejętności społecznych i rozwijanie wrażliwości emocjonalnej.

W czasie zajęć duży nacisk kładziony będzie na kształtowanie umiejętności współżycia i współdziałania w grupie, integrację zespołu klasowego, obniżenie stresu związanego z rozpoczęciem nauki w klasie czwartej, budowanie poczucia własnej wartości, kształtowanie pozytywnego stosunku do nauki oraz rozwijanie umiejętności uczenia się. Program realizowany jest przez wychowawcę klasy oraz pedagoga szkolnego.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Edukacja to relacja - program adaptacyjny.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65