Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

EKOszkoła - projekt

Schowek01

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Noblistów Polskich jako pierwsza i jedyna w Szczecinku, w roku szkolnym 2019/2020 ubiega się o Międzynarodowy Certyfikat Zielonej Flagi, który jest projektem europejskim, przyznawanym za całokształt działań na rzecz środowiska naturalnego. Nasza szkoła jako priorytet uznaje kształtowanie u uczniów zachowań i postaw proekologicznych w różnych obszarach życia codziennego, a także w stosunku do otaczającego nas najbliższego środowiska naturalnego. Podstawą do rozpoczęcia realizacji tego projektu w danym roku szkolnym jest zaangażowanie całej szkolnej społeczności, rodziców, nauczycieli, a przede wszystkim uczniów jako inicjatorów działań. Przeprowadziliśmy na początku roku szkolnego przeglądy środowiskowe w wybranych obszarach, aby móc monitorować działania i wyciągać z nich wnioski. Wybraliśmy obszar do działań związany ze zmniejszeniem ilości wyrzucanych śmieci w placówce

Podczas wspólnych spotkań opracowaliśmy harmonogram realizacji projektu. Podjęliśmy się wspólnej, zorganizowanej pracy na rzecz poprawy stanu środowiska naszej szkoły i jej otoczenia.

Koordynatorem programu jest Dorota Bielska,

Eko – Komitet: Katarzyna Jezierska, Aneta Ponichtera, Barbara Dawlewicz, Agnieszka Borek, Aneta Chęcińska.

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 EKOszkoła - projekt.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65