Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukcesy edukacyjne i sportowe w roku szkolnym 2016/017

laurRok szkolny 2016/2017 zakończył się i naszym uczniom przybyło wiele sukcesów. Wszystkim uczniom i nauczycielom gratulujemy i mamy nadzieję, że przyszły rok szkolny przyniesie jeszcze więcej powodów do radości i dumy... 

 

 

 

Miejsce Konkurs Uczniowie Nauczyciele
Wyróźnienia

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

Kangur - Żaczek

Karolina Polak

Filip Krupecki

Bartosz Gritzman

Alicja Żebrowska

J.Chalusiak

I.Adamczyk

R.Balcer- Klein 

Wyróźnienia

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

Kangur - Maluch

Magdalena Rydzewska

Tymek Huczko

D.Kozłowska

M.Skąpska

I miejsce

indywidualnie

I miejsce

zespołowo

Powiatowy Konkurs Trzecioklasista

Omnibusem

Magdalena Rydzewska

Maja Romanów

Wiktor Ścirka

D.Kozłowska

I.Jaczewska

M.Rosa-Pawlik

B.Dobiańska

I miejsce

II miejsce

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Grzegorz Ostromecki

Kamil Skoczylas

M.Rosa-Pawlik

D.Kozłowska

II miejsce Powiatowy Konkurs Matematyczny Grzegorz Ostromecki

M.Rosa-Pawlik

A.Paszkiel

I miejsce

Wyróźnienie

II stopnia

Powiatowy Konkurs Literacki

"Moja Baśń"

Hanna Kozioł

Zuzanna Orłowska

A.Tarkowska
 Wyróźnienie

 Mały Konkurs Recytatorski

(etap powiatowy)

 Maja Szkudlarek A.Tarkowska 
 I miejsce

Powiatowy Konkurs

"Jestem dzieckiem, znam swoje prawa" 

Maja Szkudlarek  A.Tarkowska 
 Laureat

Konkurs Historyczny "Losy żołnierza

i dzieje oręża polskiego. Od konfederacji

barskiej do powstania styczniowego" 

 Wojciech Karpiński  Z.Lewicki

II miejsce 

III miejsce

Wyróźnienia 

I stopnia

 

Wyróźnienia 

II stopnia

Ogólnopolski Konkurs Literacki

"Niektórzy lubią poezję" 

 Michał Jóźwicki

Natalia Czerwińska

Aleksander Stańczyk

Hovik Harutyunyan

Wiktor Wilicki

Natalia Łozińska

Maria Tomaka-Wacławska

A.Tarkowska

A.Tarkowska

M.Nowik 

 

A.Tarkowska

M.Nowik

M.Nowik

A.Tarkowska

 Wyróźnienia

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

Kangur

Natalia Farynik

Aleksandra Zdybel

Hubert Wachowiak

Natalia Folga

Patryk Latkowski

Anna Wojnisz

Gabriel Olszewski 

G.Skowrońska

M.Bierła

M.Bierła

M.Bierła 

A.Latkowska

A.Latkowska

A.Latkowska

 III miejsce Maraton matematyczny  Maciej Czernicki A.Latkowska 
 Wyróźnienie

Ogólnopolski Konkurs o Zdrowiu

"MEDITEST" 

Lena Bochenek

Natalia Łozińska

 A.Ponichtera
I miejsce 

Konkurs plastyczny organizowany przez

Związek  Miast i Gmin Dorzecza Parsęty 

Gabriel Olszewski  A.Ponichtera 
III miejsce Międzyszkolny Konkurs Piosenki Ekologicznej Jakub Anderman B.Anderman
I miejsce

II Powiatowy Przegląd

"Piosenka jest dobra na wszystko"

Maria Kozioł

B.Dobiańska

B.Anderman

  Sukcesy Sportowe    
I miesjce

34 Międzynarodowy Bieg Uliczny im. Winanda

Osińskiego

rocznik 2009 na dystansie 400m

rocznik 2008 na dystansie 500m

 

 

Adam Susiak

Michał Tyluś

 

 

J.Chalusiak

A.Paszkiel

I miejsce zespołowe XVI Międzyszkolna Spartakiada Gier i Zabaw Ruchowych Klas I-III    
  Mistrzostwa Powiatu    
III miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt   T.Knajdrowski
II miejsce Drużynowe Biegi Przełajowe dziewcząt   T.Knajdrowski
III miejce Drużynowe Biegi Przełajowe chłopców    
I miejsce Unihokej chłopców    M.Ponichtera
I miejsce Mini piłka ręczna dziewcząt    T.Niezgoda
I miejsce Mini piłka ręczna chłopców    M.Ponichtera
I miejsce Mini piłka siatkowa dziewczat    T.Niezgoda
I miejsce Mini piłka siatkowa chłopców    M.Ponichtera
I miejsce Mini piłka koszykowa chłopców    M.Ponichtera
II miejsce Mini piłka nożna chłopców    M.Ponichtera
II miejsce Pływanie drużynowe  dziewcząt    D.Piaseczny

II miejsce

drużynowo

 

III miejsce 

indywidualnie

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

Julia Gadula

Gabriel Olszewski

Jakub Rot

 

Julia Gadula

J.Piotrowska

A.Białkowska

I miejsce zespół szkolny

II miejsce - trio

XIX Przegląd Kolęd i Pastorałek   B.Anderman
  Finały Regionu    
I miejsce Unihokej chłopców    M.Ponichtera
III miejsce Mini piłka ręczna dziewczat    T.Niezgoda
II miejsce Mini piłka ręczna chłopców    M.Ponichtera
II miejsce Mini piłka siatkowa dziewczat    T.Niezgoda
II miejsce Mini piłka siatkowa chłopców    M.Ponichtera
II miejsce Mini piłka koszykowa chłopców    M.Ponichtera
  Półfinał wojewódzki    
III miejsce  Mini piłka siatkowa dziewczat   T.Niezgoda 
III miejsce Mini piłka siatkowa chłopców    M.Ponichtera
IV miejsce Mini piłka ręczna chłopców    M.Ponichtera
IV miejsce Mini piłka koszykowa chłopców    M.Ponichtera
  Finał wojewódzki    
III miejsce Unihokej chłopców    M.Ponichtera
Copyright © 2017 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Sukcesy edukacyjne i sportowe w roku szkolnym 2016/017.
Powered by Joomla 1.7 Templates